Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/geonikne/public_html/geodeesia/Ip/Request.php:265array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/geonikne/public_html/geodeesia/Ip/Internal/Translations/JsonLoader.php:48array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/geonikne/public_html/geodeesia/Ip/Internal/Translations/JsonLoader.php:48 Teenused

GeoNik OÜ

Kummeli 1-15, Tartu 50403 estonia

teenused

maamõõtja

Lale Purge


+37256 488 988


Maamõõdutööd geodeesia teostusjoonised maakorraldus
GeoNik oÜ


GeoNik OÜ pakutavad teenused

 

  • geodeetiliste alusplaanide koostamine

Maamõõtja mõõdistab looduses objektid ja situatsiooni, kaasa arvatud hooned, puud, põõsad ja maaalused trassid ning koostab mõõdistatud andmete põhjal plaani.

  • maamõõdutööd ehitusobjektidel s.h. hoonete ja trasside looduses tähistamine

Maamõõtja märgistab ehitusobjektil vastavalt projektile vajalikud hooned, trassid, postid jne, selleks, et ehitaja ehitaks rajatise õigele kohale vastavalt projektile ja kliendi soovile.

  • teostusmõõdistamine ja teostusjooniste koostamine ( sh. trassidel olevate kaevude uurimine- sügavuse mõõtmine, kaevude kõrguse määramine)

Pärast rajatiste ja trasside ehitust maamõõtja mõõdistab rajatise või trassi ja koostab selle põhjal plaani, kus ehitatud objekt on peale kantud nii, nagu see reaalselt looduses on. See on eriti oluline juhuks, kui antud piirkonnas hiljem toimub uusi ehitusi.

  • Maakorraldustööd, katastriüksuste jagamine ja erastamine, piiride ja pindala muutmised ja nende toimikute koostamine

Kõikide tööde puhul saab klient kätte kõik vajalikud paberid edasiste tööde tegemiseks. Sealhulgas ajame kliendile korda ka tööga seotud juriidilised toimingud maakatastris ja omavalitsustes.

Tööde maksumus hõlmab

  • välimõõdistust, kus maamõõtja tuleb objektile ja mõõdistab maa-ala hind kokkuleppel. Hinnapakkumine varem koostatud arvestatava töötunni hinna alusel. Võetakse arvesse ka ha hind.
  • Kui objekt asub väljaspool Tartut, siis transpordikulu 30 senti/km
  • Plaani joonistamine ja toimiku koostamine töötunni hinna alusel?
  • Vajadusel trasside ja süsteemide kooskõlastamine haldusfirmadega
  • Vajadusel piiride kooskõlastamine naabritega
  • Toimiku esitamine kohalikku omavalitsusse, maakatastrisse või kliendile

Tööde maksmine toimub arve alusel, mis esitatakse tööüleandmisel tellijale ja esitamisel omavalitsusele või maakatastrile

Tööde tegemisel ilmnenud ettevõttepoolsed vead likvideeritakse kliendile tasuta